Listopad 2012

Tekken tag tournament 2 je již měsíc v prodeji v prodeji!

15. listopadu 2012 v 8:59 | Zafina |  Novinky
14.9. 2012 což bylo zrovna včera akorát minulého měsíce se na pulty obchodů dostala očekávaná bojovka Tekken Tag Tournament 2 od Namca Bandai pro Playstation 3 a Xbox 360, která navazuje na svého dvanáct let starého předchůdce z Playstationu 2. Verze pro Nintendo Wii U bude dostupná později s bonusovým obsahem. "Jsme velice nadšeni, že si fanoušci na západních trzích mohou zahrát Tekken Tag Tournament 2 a na vlastní kůži si vychutnat všechna provedená vylepšení a úpravy, z nichž mnohé byly výsledkem připomínek fanoušků na předchozí hry série Tekken," řekl Katsuhiro Harada. "Vývojáři udělali vše pro to, aby Tekken Tag Tournament 2 nabídl zcela nový herní zážitek, a zapracovali do něj řadu novinek, jako je režim Pair Play, výrazně vylepšený online systém a nejširší nabídka bojovníků, jakou jsme tu kdy měli. Doufáme, že si fanoušci užijí hru alespoň tak jako my. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme nejlepší bojovníky světa v nemilosrdných zápasech na život a na smrt." Pokud o Tekken Tag Tournament 2 uvažujete, můžete si ho zakoupit u obchodu GameLeader ve verzi pro Playstation 3 za velmi lákavou cenu 1 078,-Kč - link . To je nabídka, která by se neměla odmítnout.

Co si o tom myslím já, je to, že tvůrci udělali hru jen na PS3 a Xbox 360 který já nemám. Uvítala bych kdyby TTT2 udělali na PS2 nebo PSP. Ale najednu stranu to chápu, Psp už v prodeji není a na PS2 už se hry skoro nevyrábějí, vlastně dalo by se napsat, že už se vůbec nevyrábějí a seženete je na např. na aukru a pod..

Určitě si poslechněte písničku od Snoop doga kterou do TTT2 nazpíval a udělal na ni i samotný klip kde hraje TTT2 Více ZDE

Já doufám, že budu mít jendou to štěstí a TTT2 si budu moct zahrát :]

Zafina