XNA Lara - Alisa

2. srpna 2012 v 21:02 | Zafina |  Videa&Obrázky
Takže, ahoj, ahoj, ahoj! Zdraví Vás Zafí (Zafina :D ) a jak jsem psala, v mém uvítacím článku, že to tu chci obohatit obrázky ze Xna Lary, což je takový supr prográmek na dělání fanartů a takovích těch různých blbinek :D tak tady máte má první díla s postavami z Tekken. Jako první jsem si vybrala Alisu a to z jednoho důvodu protože začíná na písmenko A. A taky jsem si jí stáhla jako první a tak jsem se rozhodla, že bych jí tu měla i první představit. No, ale dost kecání májí tu být ty obrázky že jo :D

Postava Alisy v Xna se mi moc líbí protože jsem našla i jinačí "zmutovanější" verze a byl to děs takže jsem ráda že jsem našla tuhle Alisu ;) . Neděste se rozpažených rukou ty tak bývají u všech postav :)
Tady už nám Alisa mává :))
No a tady máte pár obrázků bez pozadí ;)
Tenhle obrázek měl být s pozadím, ale bohužel jsem si něco špatně odklikla a celý obrázek byl v tahu :/ No já se to chystám v nejbližší době napravit a určitě Vám pak ukážu výsledek ;)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Daisy Daisy | 22. září 2012 v 20:10 | Reagovat

To je drsné :D

2 KuljidS KuljidS | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 17:56 | Reagovat

Seal armpit delivers inconvenience, aches. to Carry trip doctors should not. Bulge under the muscle cavity may become cancer disease. However more often it is consequence excessive use antiperspirants with aluminum, non-compliance rules personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers a close blouse, contaminated razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/how-much-should-you-worry-about-painful-lump-under-armpit>small painful lump under armpit</a>  
Discomfort under the arm, redness, lump becoming warm? This is the boil that should cut, next take medications. In the first stage treat solutions, antibacterial drugs. When the ailment switched to second stage, shown surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama