Shounen-ai a Shoujo-ai aneb první článek do nové rubliky Foxiin koutek

16. července 2012 v 20:12 | Foxii
Rozhodla jsem se udělat rubriku nesoucí název "Foxiin Koutek" ve které se vždy na něco zaměřím a trochu podrobně to rozeberu. Nevěděla jsem jak pojmenovat sekci pro různé vysvětlivky a tak jsem zvolila jméno toto. Tak se na to vrhněme. Mimochodem budu odpovídat na dotazy, takže pokud máte nějaké otázky, rozhodně napište ;)

"Shounen-Ai a Shoujo-ai Tekken"
Návštěvníci (tedy pkud mluvíme o Shounen-Ai mluví se spíše o dívkách- Yaoistky), kteří jsou alespoň trochu Anime znalí jistě vědí, co to Yaoi nebo Yuri je. Shounen-Ai= Láska mezi chlapci (sexuální scéna=Yaoi) pro většinu dívek je to hodně citlivé téma, protože většina otaku miluje Yaoi. Mě osobně Shounen-ai nevadí, já přiznám, že jsem uke a mám skvělého semeho. Pro informaci Uke je v páru ten zženštilý, co se většinou ve vztahu podřizuje a v anime bývá vyobrazen menšího vzrůstu než druhý chlapec a vzhledem,alespoň ždibec připomíná dívku. Mezi oblíbené pairingy obecně v anime patři SasuNaru, SebastianxCiel nebo AloisxCloud, ale mluvíme přeci o Tekkenu. Zatím jsem se moc nesetkala s obrázky na téma Yaoi v Tekkenu, ale určitě jsou obrázky Typu HwoarangxJin, to je asi nejznámější pairing. Tady máte nějaký jejich obrázek. Všechny obrázky v článku budou SOFTCORE, protože kdyby jste viděli některé Hardcore yaoi obrázky zděsili byste se. (Že já už takových obrázků, ale nezděsila jsem se *LikeYaoi*)
Shoujo-ai= Láska mezi dívkami, Yuri( yuri=sexuální scéna ;D) není tolik oblíbené, jako Yaoi asi to pro Otaku není tak zajímavé jako zápletka mezi chlapci, ale já mám osobně Yuri radši. Z Tekkenu mám ráda pairing LeoxLili, přesto je však ještě jeden stejně známí AsukaxLili, ale určitě najdete spoustu páru na téma Shoujo-ai. Já jako naschvál najdu pokaždé jenom Lili s nějakou dívkou :D Ale určitě je i známý pár XiaoyuxAlisa. Takže toť asi vše. Doufám, že se vám článek líbil a alespoň malinko jste pochopili o co jde a nyní přišel čas na obrázky :) Nechť vás provází síla, Foxii
------------------------------


Shounen-Ai

Shoujo-Ai


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Bryn Bryn | Web | 16. července 2012 v 20:31 | Reagovat

Ahoj, jen tě chci informovat, že tvůj obrázek vlčí podoby do registrace na mém blogu nejde otevřít, ak prosím, jestli by jsi neposlala znovu (popřípadě na fb http://www.facebook.com/saekosenpai.ritsukaneko)
Pekný blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama