Jednou se probudíš (LarsxAlisa) Part 3!

12. července 2012 v 2:14 | Foxii |  Povídky
Ano po dlouhé době opět přidávám díl ^^...Přeji hezké počteníčko :) Nějaké nápady na povídku potom? ;)

Lars seděl u sebe doma na posteli a přemýšlel. Nic ho nenapadala, přeci je to jen celkem značná suma peněz. Poškrábal se na hlavě a zaklonil hlavu. Cítil, jak mu slzy pomaloučku stékají po tvářích. Nechtěl brečet, ale už toho na něj bylo moc. Někdo zaklepal na dveře jeho menšího bytu. Když otevřel dveře čekalo ho ohromné překvapení. Stál tam Jin s Lili a nabídli mu pomoc, přestože se na sebe vražedně dívali snažili se vypadat mile. ,,Moc vám děkuju ale ne. Nechci někomu dlužit" omluvně se usměje a uvidí zklamání. ,,Ale jsem vám moc vděčný už jen za to, že jste se kvůli mně dokázali vy dva pohodnout" uchichtne se a rozčepýří Jinovy vlasy, ten se jen trochu začervená a poté se rozloučí. Lars je ještě trochu potěšeně sledoval a poté si uvědomil, co mu vlastně Jin mohl nabídnout. ,,Jiné?" zvolal tedy ještě nakonec a Jin se otočil. ,,Hm?"- ,,Pojď sem ještě nechvíli" a černovlásek k němu skutečně přišel. ,,Pojď dovnitř." Seděli a dívali se z okna ,,Lilina zrovna odjíždí..Mám sluhu Sebastiana s ním zmůžu všechno" začal ji parodovat a to Larse rozesmálo. ,,Tak copak potřebuješ?"
,,Nemáte u vás ve firmě nějaké volné místo?"
,,Jenom podřadný práce.."
,,Nevadí beru všechno"
A tak pro něj přišlo pár dní těžké dřiny, kdy ani nespal, pořádně nejedl, jediným cílem bylo udržet Alisu na živu. ,,Asi ji hodně miluješ viď?" přisedl si muž ve středních letech ,,Jak to víte?" a muž pokrčil rameny ,,To já to dělám kvůli svým pěti dětem. Nechci,aby trpěly hladem." Smutně vybalil rodinou fotografii z peněženky, málem se rozplakal. ,,Ty děti vás musí opravdu milovat." Bylo vidět, že je to dost chudá rodina a přesto se všichni smáli. ,,Jste skvělej táta" pronesl obdivně. ,,Nechceš půlku chleba?" nabídne mu půlku svého chleba s máslem ,,To je dobrý, vy si to zasloužíte víc"- ,,Ne přeci tě tu nenechám o hladu" a poté co to chudák pronesl Lars si opravdu vzal. S úctou se na něj podíval a tiše pronesl ,,Děkuju"
Neustále volal do nemocnice, že peníze již bude mít a potom,c o si s nechutí od Jina nějaké peníze půjčil a prodal své krásné auto. Měl peníze a dokonce mu i nějaké zbyly. Doufal, že mu osud bude přát a dovolí mu být s jeho milovanou.
-Larsův sen-
,,Drž se mě pevně!" její oči, její oči, její úsměv, její obličej. Blik Blik. Bolest tma, hřbitov pohřeb. Lars na invalidním vozíčku
-Konec-
Celý zadýchaný se probudí. Ne to se nestane.Z toho snu ho rozbolí noha a proto do sebe hodí další prášek.
Dalšího dne si Lars připravil peníze do nemocnice. Byla to hromada peněz, ale nebyla by to cena lidského života. ,,Doktore Lee?"
,,Ano?"
,,Tady" předá mu tašku s penězi a doktor se usměje. Teď už jenom stačí čekat. Lars stále čekal, když náhle mu zavolal doktor a oznámil mu to. Lars se rozplakal…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama