Jednou se probudíš (LarsxAlisa) Part 2!

7. července 2012 v 22:53 | Foxii |  Povídky
Ánoo konečně je tu nový dílek ^^ Doufám, že se bude líbit. Přemýšlím jestli má být další díl poslední nebo jestli si dáme ještě dva dílky :P Tak se kdyžtak ozvěte :) Ano bylo to psané na rychlo, ale opravdu jsem do toho zapojila emoce. Tak hezké počtení vaše Foxii <3

Otevřel dveře nemocnice a dýchla na něho vůně desinfekce. Nenáviděl nemocnice, ale pro ni byl ochotný čehokoliv, přestože se mu vrátila ta ona vzpomínka, na den, který mu skoro vzal jeho lásku a jeho život.

-Vrácení zpět-
Konečně se rozjeli. Motorka svištěla jako o závod a Lars cítil, jak ho Alisiny ruce pevně objímají kolem těla a cítil její teplý dech na svém krku, ale něco bylo špatně. ,,Aliso?" otočil se na ni a ta se usmála. ,,Prosím, obejmi mě pevně" a ona to udělala. Objala ho nejpevněji, jak mohla, přestože nevěděla proč. Lars se snažil zatáčet ale nešlo to. Zhořka polkl a zavřel oči. Narazili do stromu a on pomalu upadal do bezvědomí. Z posledních sil otevřel ztěžklá víčka ,,Larsi" usmála se Alisa a poté zavřela oči. Oba dva leželi po motorkou a ani jeden se nemohl zvednout. On se zmohl na to, že ji chytil za ruku a následoval ji. První velké překvapení bylo, že se probudil. Stála nad ním sestřička se jmenovkou ,,Anna" a nadšeně pohlédla na Larse. ,,Uff…To se mi ulevilo. Vypadalo to že vás ztratíme." Chlapec se chytil za hlavu a zkoumavým pohledem pohlédl na postel vedle. Byla prázdná. ,,Slečno? Kde, Kde je ta dívka, co byla se mnou?" sestřičce trochu zmrzl úsměv ,,Um…No…Popravdě je v kómatu." A Lars se rázem rozplakal ,,Ale no tak" ukonejšila ho Anna.
-Konec-

Prošel ke dveřím s číslem pět a vešel dovnitř. A tam ležela ona, přestože byla na polo mrtvá byla nádherná, ale ne tolik jako když se usmívá. Chytil ji za ruku a cítil, že bude brečet ,,Ach má nádherná Aliso" sklopil hlavu. Když vešel doktor Chaolan do pokoje vůbec ho nevnímal. ,,Promiňte návštěvní hodiny jsou už u konce a tak vás budu muset poprosit, aby jste odešel"-,,Sotva jsem přišel" doktor jen pokrčil rameny ,,Omlouvám se, ale primář to takhle vymyslel, ale můžete přijít zítra" usmál se a Lars, byl opět sám jen v zajetí svých myšlenek a vzpomínek.
Lars šel k troskám svojí motorky stále tam byla ,,Nojo kamarádko, moc dlouho jsi mi nevydržela. Ještě k tomu jsi mi vzala někoho koho miluju." Kopl do hromady plechu dokud se mu nerozdrnčel mobil
,,Ahoj Xio"
,,Ahoj, jsi v pořádku? A co Alisa?"
,,Jo já jsem celkem v pohodě jen mám berle a Alisa…" odmlčel se ,,Je v kómatu"
Když v tom pro něj přišla krutá rána ,,Ale ona nikoho nemá.." cítil hrozivé sucho v krku.
Hned dalšího dne se vypravil do nemocnice.Vzal Alise květiny, zřejmě nejkrásnější jaké našel v květinářství. Seděl tam a její ruku měl ve své dlani. Jen tak tam seděl a bylo mu úplně jedno jak dlouho tam seděl možná i několik hodin. Přišel tam doktor, poté co se dozvěděl od sestřičky, že tam Lars opět je. ,,Mám pro vás zdrcující zprávu…" pohlédl pronikavě Larsovi do očí. ,,Jelikož slečna Bosconovitch nikoho nemá a tím myslím rodinného příslušníka tak nemá kdo zaplatit další náklady na to, abychom ji tu dále nechali připojenou, takže buď sežeňte tři miliony yenů nebo ji nechte v poklidu zemřít…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alisa B. Alisa B. | Web | 8. července 2012 v 9:57 | Reagovat

Nečekala jsem že to půjde takhle do tuhého ??? Moc se těším na další díl jestli bude :-)

2 Foxii Foxii | Web | 8. července 2012 v 9:58 | Reagovat

Jojo, jen přemýšlím jestli mají být ještě díly dva nebo jeden poslední :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama