Jednou se probudíš (LarsxAlisa)

6. července 2012 v 19:01 | Foxii |  Povídky
Tahle povídka vypráví o Larsovi a Alise. Je to kapitolová povídka a ten začátek je úvod, článek veprostřed je něco jko vrácení do minulosti a pak ten řádek úplně dole je zase vrácení zpátky :) Těšte se na pokráčko :) Zítra už bude určitě na světě ;PLars seděl ve svém autě na parkovišti před Alisiným domem. Věděl že není doma, ale přesto tam seděl a poslouchal zrovna písničku hrající v rádiu. V hlavě se mu objevila spousta vzpomínek.

,,Já jsem Alisa" podala mu ruku drobné děvče a mile se usmálo až ho to bodlo do srdce. ,,Já jsem Lars" poškrábal se na zátylku. Přišla mu tak roztomilá a ještě k tomu ,,Alisa" jak krásně její jméno zní. ,,A co tu děláš Aliso?" trochu se začervená a kopne do kamínku před ním. ,,Ztratila jsem se. Neznáš to tady?"- ,,Jasně že znám..Dovedu kam budeš chtít" a tím začalo jejich přátelství, které neznalo mezí..
,,Co děláš?" kousla do jablka Alisa a přehodila si sluchátko k druhému uchu ,,Jen přemýšlím nad hloupostma" uchichtne se, přestože myslí na ni, jak roztomile se směje. ,,Hele Aliso?..Nechceš se jet zítra projet na mojí motorce?" - ,,Možná..Čekej na mě před školou..Už budu končit ještě něco musím jít udělat" Alisa položila telefon a došla k oknu. Zadívala se dolů byla to docela výška určitě by tam nechtěla zahučet. Když si lehnula ihned usnula
(Alisin sen)
Stáli na překrásné louce. On a ona ruku v ruce, všude vonělo jarní kvítí a zdálo se, že tady nikdy neprší. Našlápla bosou nohou do trávy a ranní rosa ji zastudila na chodidle. ,,Larsi, je to tu krásné" pronesla se slzami v očích. ,,A teprve až uvidíš tu houpačku.." vzal ji za ruku a dovedl ji hlouběji do louky. Byla tam krásná houpačka s květinami. Ptáčci tam zpívali a ona si užívala Larsovi pozornosti. ,,Houpej mě víc, chci být víš" smála se nahlas. ,,Miluji tě" zašeptala, když náhle se zvedla bouřka a z kytiček se staly trny. Byla zima a ona oslepla. ,,Kde jsi?"- ,,Sbohem Aliso" zaslechla a pak se na ni spustil krutý déšť a ona stála sama ve vysoké trávě s trny v nohou. ,,On to věděl" pomyslela si, když začala reagovat s vodou až nakonec zůstala ležet jako hromada plechu na zemi…
(Konec Alisina snu)
,,Fuu to bylo hrozné" zvednula se z postele a otřela si kapičky potu z čela. V kuchyni se napila trochu vody a zadívala se na hodiny. ,,Byly čtyři ráno a ona si mohla ještě dvě hodinky schrupnout do školy, kde opět uvidí pár kyselých obličejů jejích spolužáků, jako třeba například Jina Kazamu, který si neustále hlídá vzhled nebo třeba Leo jak toužebně kouká na Lili, která zrovna využívá Hwoaranga k tomu aby za ni uklidil třídu. Alisa se oklepala a vrátila se do postele.
Špinavě blonďatý klučina zkontroloval hodiny ,,Každou chvíli bude Alisa končit" promluvil na svou motorku. A opravdu. Alisa se vyřítila ze dveří ve své školní uniformě s květinou ve růžovo červených krátkých vlasech. ,,V tý uniformě seš fakt roztomilá" zasmál se a Alisa ho uhodila, i když sama věděla že zčervenala ,,Doufám, že se nebudeš bát" usmál se a podal jeho kamarádce helmu. ,,Prosím tě" odsekla.

V autě přestaly znít písničky a Lars se konečně rozhodl…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alisa B. Alisa B. | Web | 6. července 2012 v 19:12 | Reagovat

Krásné, povídky nečtu pokud nejsou o Tekkenu. A tahle mě obvzlášť dojala, moc krásné ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama