Červenec 2012

Vousatý Jin? O_O

31. července 2012 v 16:57 | Foxii |  Videa&Obrázky
Tak jsme tak projížděla obrázky a na téma Tekken Love mi vyjel obrázek vousatého Jina se zvláštním obličejem..Vůbec se mu to nepodobá -____-" Asi chce vypadat jako jeho tatínek protože to jeho obočí :D No nevím nevím Kazuya vlastně ani nemá vousy :D Tak či onak pobavte se ;D

Jun Kazama a Kazuya Mishima figurky

31. července 2012 v 16:32 | Alisa Bosconovitch
Našla jsem na internetu Jun a Kazuyu jako figurky. Myslím že jsou povedené :) Jde vidět že jsou vyrobení ze starších sériích. Ale jsou opravdu moc povedené :) Dá se s nimi i pózovat :)

Co na ně říkate? :)

Barbie

31. července 2012 v 14:16 | Christie |  Videa&Obrázky
Tak nějak jsem se zamýšlela. Zamýšlela jsem se nad tím, jak jsem byla malá a často jsem si hrála s různýma panenkama a barbínkama apod. A jak sem se nad tímto tématem zamýšlela a jsem spoluadminkou na blogu napadlo mě, proč bych se nemohla poohlédnout na internetových stránkách po nějaké barbie a na co jsem nanarazila! To už vám musí být jasné samozřejmě na Tekken Barbie.


Také se mi strašně líbí napodobeniny, tedy lidi, kteří se snaží napodobit Alisu... Velmi se mi líbí např. tahle žena

Myslím si, že je přesný i ty vlasy, až na to, že tam nemá ty kytičky jako ozdobu, ale jinak si myslím,že je to přesný
Když už jsem hledala Alisu Začala jsem hledat i Larse a našla jsem ho. Není to Barbie. Je to asi skleňěná postavička.
Trochu mi to připomíná, jako kdyby někdy vyhrál trofej Larse Alexandersona. Ale jen můj názor tady je fotka
Je to povedená postavička. Pro mě jsou nejdůležitější tady Lars a Alisa, protože jsou asi nejznámější svou láskou :) Samozřejmě Christie mám ráda pořád :)
A jak už jsem říkala Lars a Alisa jsou proslulí láskou tak vám sem dám jeden obrázek.


Tak to je vše od Christie
Otázka...

31. července 2012 v 13:32 | Lars
Mám takovou malou otázku,v jakém oblečení se Vám líbí Alisa Bosconovitch více?
Buď v těhlech růžových:
A nebo v těhlech červených:
Podle mě k ní sedí obojí,ale to první k ní sedí opravdu více :)

Tekken Blood Vengeance

31. července 2012 v 13:29 | Christie |  Videa&ObrázkyČasem vám na Tekkena Blood Vengeance udělám trailer a doufám, že obrázky se líbí. Jsou přímo z filmu :)

Plná nádrž spoluadminů

31. července 2012 v 11:09 | Alisa Bosconovitch
Tak, a na blogu máme přesně pět spoluadminů^^ Tohle jsem si přála už od 29.května kdy byl tento blog založen.

Myslím že tento blog je docela úspěšný, a že vydrží dlouho než všechny mé blogy vůbec.
Admini tedy jsou ALISA,FOXII,LARS,ZAFINA,CHRISTIE :)

Tady jsou jejich samotné blogy~
Alisa Bosconovitch~alisa-bosconovitch.blog.cz Blog je o grafice a o ní samotné.
Foxii~chuu.blog.cz Blog se věnuje Foxiinym povídkám a také je o ní samotné.
Zafina~lorisworld.blog.cz Blog je o ní samotné.
Lars~laravcroft.blog.cz Blog je o hře Posel Smrti.
Christie~in-my-world-blog.blog.cz Blog je o všem možném.Tekken-artwork

30. července 2012 v 17:47 | Lars
Našel jsem na Deviantartu dobrý artwork (teda aspoň doufám že to je artwork,v tomhle se moc nevyznám :D ) jehož autor je: kate-niemczykNáš Fandub Final Fantasy

27. července 2012 v 22:03 | Foxii |  Videa&Obrázky
Takže jsme s Aliskou nadabovaly Final Fantasy. Omlouvám se, vím že toto je blog o Tekkenu, ale jen se chci pochlubit :) Do budoucna určitě plánujeme další a tentokrát opravdu tekken :) Tak nechť se líbí
Vanille (to cosi rezaté) - Foxii
Serah (růžové vlasy a culík na straně)- Alisa
Upřímný názor?


Tekken Ipods

27. července 2012 v 1:31 | Foxii |  Videa&Obrázky
Jistě už mnozí z vás o tom slyšeli. Teď je hodně oblíbené malovat všechny možné postavy s ipody a písničkou pro ně a tak vám to sem taky hodím ;) Takže prozatím viz. celý článek ;)

Diplom pro Tajínu

26. července 2012 v 11:51 | Foxii
Zatím první diplom pro Tajínu :) Dál můžete psát do bleskovky ;) která je o dva články níže :) Čtyři místa jsou ještě volná tak neotálejte a zapojte se ;DD Doufám že se líbí


Fandubbings^^

25. července 2012 v 21:57 | Alisa Bosconovitch
Mám anglický blog kde dávám všechny svoje dabingy které nahraju^^ Kdybyste se chtěli na nějaký kouknout tak můžete přimo na tomto blogu ;)

Bleskovka!

25. července 2012 v 21:46 | Foxii
Anoo dnes jsem se vskutku rozepsala a rozhodla jsem se dát sem bleskovku! Je až moooc lehká ;D 5 Lidí dostane diplom :)1.Kdo je na obrázku?
2. Z jakého anime nebo hry pochází?
3. Co si přeješ na diplom?

Toť vše, není to zas tak těžké ne? :)

Důvod proč zrovna nepíšu povídky

25. července 2012 v 21:35 | Foxii
Vím, že to zrovna do Foxiina koutku nepatří, ale musím se omluvit, že zrovna nepíšu povídky. "Život slečny Lily" se mi zrovna občas sice rodí v hlavě, ale bohužel tyto úseky musím z mozku mazat (xD) jelikož mám teď rozepsáno docela dost povídek a hlavně plánuji rekonstrukci a to celkovou svého druhého blogu ( http://chuu.blog.cz/ ) kam pár nových povídek rozhodně hodlám zveřejnit. Nemusíte se bát i nadále budu zde aktivní :) A pokud si budete nějakou tu povídku přát klidně mi napište do komentářu stručně o čem to má být a jestli tam má být nějaký pairing. Já se pokusím vaše požadavky splnit, co nejdříve ale budete hold muset brát ohledy na to, že toho mám moc :)

Nechť vás provází síly Vaše Foxii

(BTW: Aliso, co na tuhle animačku říkáš? :) )

Nehorázně roztomilá Leo *Q*

25. července 2012 v 21:28 | Foxii |  Videa&Obrázky
Foxii is back nigga! :D Haha..omlouvám se za to oslovení ^^" Jen se mi zalíbil jeden úchvatný obrázek Leo. Je tam moc roztomilá, i když teĎ nevím jestli nemám říct roztomilý. Protože jedna holčina mi říkala že Leo je osoba dvojího pohlaví, takže v tom mám opravdu ovesnou kaši O_O Tak či onak pokochejte se... :P
tekken-cz.blog.cz
Tak co na to říkáte? :)

Tekken High Open Day

19. července 2012 v 20:43 | Zafina |  Videa&Obrázky

Pěkný Fanart co říkáte? :D Bohužel autora tohoto obrázku neznám neb jsem ho našla na googlu a nic k němu připsané nebylo.

A už je to tady

18. července 2012 v 20:09 | Foxii
Ano, každý má právo na to vyjádřit svůj názor, nechci mu ho brát, ale myslím si že je to od něj docela nehezký ;) Mohl říct, že se mu blog nelíbí a ať sem nechodí, ale notak. Takovéhle žvanily já opravdu zbožňuji -___-"...Ironie... Chlapče uvědom si, že tento blog se teprve rozjíždí a každý do něj dává spoustu volného času. Takže příšt+ buď trochu slušnější jinak blokace :))))


Co si o tomto blogu myslíte vy? Zahlasujte v anketě, kdyžtak moc děkuju

BTW: Omlouvám se za hrubku *gumový nějak jsem si to neuvědomila ^^"Shounen-ai a Shoujo-ai aneb první článek do nové rubliky Foxiin koutek

16. července 2012 v 20:12 | Foxii
Rozhodla jsem se udělat rubriku nesoucí název "Foxiin Koutek" ve které se vždy na něco zaměřím a trochu podrobně to rozeberu. Nevěděla jsem jak pojmenovat sekci pro různé vysvětlivky a tak jsem zvolila jméno toto. Tak se na to vrhněme. Mimochodem budu odpovídat na dotazy, takže pokud máte nějaké otázky, rozhodně napište ;)

"Shounen-Ai a Shoujo-ai Tekken"
Návštěvníci (tedy pkud mluvíme o Shounen-Ai mluví se spíše o dívkách- Yaoistky), kteří jsou alespoň trochu Anime znalí jistě vědí, co to Yaoi nebo Yuri je. Shounen-Ai= Láska mezi chlapci (sexuální scéna=Yaoi) pro většinu dívek je to hodně citlivé téma, protože většina otaku miluje Yaoi. Mě osobně Shounen-ai nevadí, já přiznám, že jsem uke a mám skvělého semeho. Pro informaci Uke je v páru ten zženštilý, co se většinou ve vztahu podřizuje a v anime bývá vyobrazen menšího vzrůstu než druhý chlapec a vzhledem,alespoň ždibec připomíná dívku. Mezi oblíbené pairingy obecně v anime patři SasuNaru, SebastianxCiel nebo AloisxCloud, ale mluvíme přeci o Tekkenu. Zatím jsem se moc nesetkala s obrázky na téma Yaoi v Tekkenu, ale určitě jsou obrázky Typu HwoarangxJin, to je asi nejznámější pairing. Tady máte nějaký jejich obrázek. Všechny obrázky v článku budou SOFTCORE, protože kdyby jste viděli některé Hardcore yaoi obrázky zděsili byste se. (Že já už takových obrázků, ale nezděsila jsem se *LikeYaoi*)
Shoujo-ai= Láska mezi dívkami, Yuri( yuri=sexuální scéna ;D) není tolik oblíbené, jako Yaoi asi to pro Otaku není tak zajímavé jako zápletka mezi chlapci, ale já mám osobně Yuri radši. Z Tekkenu mám ráda pairing LeoxLili, přesto je však ještě jeden stejně známí AsukaxLili, ale určitě najdete spoustu páru na téma Shoujo-ai. Já jako naschvál najdu pokaždé jenom Lili s nějakou dívkou :D Ale určitě je i známý pár XiaoyuxAlisa. Takže toť asi vše. Doufám, že se vám článek líbil a alespoň malinko jste pochopili o co jde a nyní přišel čas na obrázky :) Nechť vás provází síla, Foxii
------------------------------

Cosplay Tekken

16. července 2012 v 19:36 | Foxii |  Videa&Obrázky
Rozhodla jsem se dát sem pár skvělých cosplayů Tekkena. Já osobně jednou plánuji cosplay Lili, ale myslím že na tyto cosplaye nikdy mít nebudu. A mám pro vás novinku! Již brzy se můžete těšit na tutoriály (návody) na různě roleplaye (cosplaye) a to budou návody např. na makeup, na nějaké doplňky a možná vlasy, protože myslím, že bych nezvládnula ušít to sama >___< Nuže konec kecání a hle!


(Asuka- Da: Neni-chan)

Alisa jako figurka

13. července 2012 v 11:00 | Zafina :) |  Videa&Obrázky
Už jste viděli někdy Alisu jako figurku?? Je to spíš takoví vístavní kousek :) Jak se Vám líbí? Chtěli by jste takovou? ;)


Alisa Bosconovitch Wallpaper

13. července 2012 v 8:25 | Alisa Bosconovitch
Ano, zase něco z mé grafiky, naštěstí se mi podařil i když je PÁTEK 13. Abych řekla pravdu, docela se bojím jízdy dnes do Itálie autobusem :/ Ale tak co už, mám tu tapetku na plochu s mojí oblíbenou Alisou :) Čas to opravdu vůbec nezabere je to strašně jednoduché a přitom si myslím, že to své kouzlo má :)